Територіальні органи ДФС
в Івано-Франківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

У Калуші відбувся семінар для платників податків

05.07.2017

У Калуші відбувся черговий кущовий семінар з актуальних питань податкового законодавства, який провели фахівці Головного управління ДФС в Івано-Франківській області.

Платникам податків Калуського, Галицького та Рогатинського районів розповіли про основні зміни в адмініструванні ПДВ, в тому числі порядок ведення Єдиного реєстру податкових накладних, зупинення реєстрації або відмови в реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, зміни в оподаткуванні податком на прибуток підприємств у 2017 році, порядку заповнення декларації з податку на прибуток та внесення до нового реєстру неприбуткових установ.

Також, слухачів ознайомлено з порядком проведення документальних та фактичних перевірок платників, порядком проведення готівкових операцій та застосування реєстраторів розрахункових операцій.

На семінарі розглянуто вимоги діючого законодавства щодо оформлення найманих працівників, виплати заробітної плати та її оподаткування та оподаткування доходів фізичних осіб-підприємців.

Акцентовано увагу присутніх на можливості використання в роботі різноманітних електронних сервісів, що розміщенні на веб-порталі ДФС України, зокрема Електронного кабінету платника податків. Також поінформовано про інформаційні ресурси ДФС, які допомагають платникам під час здійснення господарської діяльності та ознайомлено бухгалтерів з останніми змінами в наданні податкових консультацій.

Аналогічні семінари з актуальних питань оподаткування юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців Головним управлінням ДФС в Івано-Франківській області протягом червня-липня п.р. заплановано в усіх об’єднаних податкових інспекціях (http://if.sfs.gov.ua/media-ark/news-ark/299593.html).