Територіальні органи ДФС
в Івано-Франківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

У фіскальній службі Прикарпаття відбулось засідання Громадської ради

12.04.2017

Сьогодні, в Головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області відбулось засідання Громадської ради.

Відкриваючи засідання, голова Громадської ради Ігор Вінтонюк відмітив ефективність роботи нового складу дорадчого органу та її робочих комісій,  зазначив, що завдяки процесам реформування податкової системи та фіскальної служби, спостерігається значне зменшення звернень платників до Громадської ради з питань діяльності органів ДФС області.

Також Ігор Вінтонюк звернув увагу на важливості продовження конструктивного діалогу між громадськістю та податковими органами для розв’язання питань, які турбують бізнес та пошуку рішень у напрямі реформування податкового законодавства.

Начальник ГУ ДФС області Ірина Столярик розповіла про підсумки роботи у І кварталі п.р. Зокрема зазначила, що в І кварталі 2017 року до зведеного бюджету Івано-Франківщини  надійшло 2,2 млрд. гривень, що на 795 млн. гривень більше фактичного обсягу збору за аналогічний період минулого року. З них до державного бюджету поступило 1,3 млрд.грн., до місцевих бюджетів – 0,9 млрд. грн.

Також керівник обласного відомства розказала про запроваджені з 1 квітня п.р. новації ДФС, зокрема про Єдиний публічний Реєстр заяв на бюджетне відшкодування ПДВ, автоматизовану систему блокування фіктивних податкових накладних у Єдиному реєстрі податкових накладних та Реєстр отримувачів бюджетної дотації для сільськогосподарських товаровиробників.

В.о. начальника Івано-Франківської митниці ДФС Василь Ватаманюк розповів про надходження митних платежів у І кварталі п.р.,  реалізацію експерименту з фінансового забезпечення розвитку автомобільних доріг в області та відзначив позитивні результати роботи, пов’язані з митним оформленням товарів за принципом “єдиного вікна”.

Крім цього, на засіданні обговорено Концепцію реформування ДФС, ініційовану Мінфіном та схвалену Кабінетом Міністрів України 29 березня. Представники громадськості висловили свої зауваження та пропозиції до вказаного проекту та прийняли рішення про необхідність їх направлення до Кабінету Міністрів України для врахування при прийнятті відповідних нормативних актів. Також запропоновано звернутися з напрацьованими пропозиціями до Громадських рад при Головних управліннях в областях задля їх підтримки.

Серед інших питань, які викликали зацікавлення присутніх, стали результати боротьби з корупцією в органах ДФС та підсумки роботи підрозділів оперативного та слідчого управлінь впродовж 2016 та першого кварталу 2017 року.

Фотоматеріали по темі

/
  • У фіскальній службі Прикарпаття відбулось засідання Громадської ради