Територіальні органи ДФС
в Івано-Франківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

ГУ ДФС в області пропонує на реалізацію заставне майно

09.01.2018

Відповідно до Податкового кодексу України (ст.95), у разі непогашення платниками податків податкового боргу протягом двох місяців, територіальні органи ДФС здійснюють за платника податків заходи щодо погашення податкового боргу шляхом стягнення коштів, які перебувають у його власності, а вразі їх недостатності  - шляхом продажу майна, яке перебуває у податковій заставі. Такі заходи здійснюються на підставі відповідного рішення суду.

У відповідності до судового рішення ГУ ДФС в Івано – Франківській області (Надвірнянське  управління ГУ ДФС в Івано-Франківській області) пропонується на реалізацію заставне майно ТОВ "Глобус" вул. Вокзальна,  8, м.Надвірна, Івано-Франківська область.

Назва платника, адреса

Найменування майна та його коротка характеристика

Одиниця виміру

Кількість

Вартість майна за оцінкою суб'єкта оцінної діяльності (тис.грн.)

 

1

2

3

4

ТОВ "Глобус" вул. Вокзальна,  8, м.Надвірна, Івано-Франківська область, т.н (03475)23576

 

Нежитлове приміщення (незавершене будівництво АЗС вул.С.Бандери,3 с.Перерісль Надвірнянського району), стан незадовільний.             Опис об"єктів:   операторна - 23,6 кв.м., гараж - 60,7 кв.м., кладовка - 6,8 кв.м., кладова - 9,2 кв.м., навіс - 43,6 кв.м., убиральна - 1,9 кв.м., ворота металеві - 11,4 кв.м., огорожа (мет.сітка) - 92 кв.м., огорожа (дошки)- кв.м107,2

 

шт

1

66,55

 

 

Продаж майна платників буде здійснюватись на цільовому аукціоні.

За більш детальною інформацією про об’єкти продажу, час та умови проведення торгів можна звернутись до Надвірнянського управління ГУ ДФС в Івано-Франківській області, т.(03475) 23576.