Територіальні органи ДФС
в Івано-Франківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Івано-Франківська митниця спрямувала до бюджету 657 мільйонів гривень

23.05.2017

За підсумками роботи за перші чотири місяці цього року надходження митних платежів, спрямованих до Державного бюджету України прикарпатською митницею, склали 657 мільйонів 347 тисяч гривень, повідомили на Івано-Франківській митниці ДФС.

У порівнянні з аналогічним періодом минулого року сума сплачених суб’єктами зовнішньо – економічної діяльності податків і зборів збільшилась на 30 відсотків, або на 153 мільйони 180 тисяч грн.

Обсяги експорту з початку року склали майже 129 млн. доларів США, що на 2 відс. більше ніж у відповідному періоді минулого року, а імпорту – 146 млн. доларів США, що на 30 відсотків більше.

З 2,3 тис. суб’єктів ЗЕД, які перебувають на обліку у прикарпатській митниці, експортно-імпортні операції здійснювали 785 підприємств області, що на 53 більше, ніж у минулому році. Експортні операції здійснювало 588 підприємств, а імпортні - 300 суб’єктів. Крім цього, у зоні діяльності митниці зовнішньоторговельні операції здійснювали 106 суб’єктів з інших областей, що також на 17 більше ніж у минулому році.