Територіальні органи ДФС
в Івано-Франківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Звіт про надходження до Івано-Франківської митниці ДФС запитів на отримання інформації станом на 01.11.2019

08.11.2019

З метою забезпечення прозорості та відкритості своєї діяльності, реалізації права кожного на доступ до публічної інформації, надання інформації за запитами відповідно до Закону України „Про доступ до публічної інформації” (далі – Закон) Івано-Франківською митницею ДФС забезпечено розгляд документів щодо надання публічної інформації відповідно до Закону, які надійшли поштою та електронною поштою.

Так, станом на 01.11.2019 з початку року до Івано-Франківської митниці ДФС поштою та електронною поштою надійшло 9  запитів на отримання публічної інформації, за результатами розгляду яких надано відповіді електронною поштою або поштою відповідно до вимог чинного законодавства України.

Своїм правом  з реалізації норм Закону України «Про доступ до публічної інформації» протягом січня – жовтня 2019 року до  Івано-Франківської митниці ДФС скористалися 6 запитувачів, з них:

один громадянин, запит якого надійшов поштою;

вісім запитів на інформацію надійшли електронною поштою. 

За результатами розгляду задоволено 6 запитів на отримання публічної інформації та відповідно до ст.22 Закону України «Про доступ до публічної інформації» повідомлено про відмову  в задоволені 3 запитів на отримання публічної інформації  .

Відповіді на запитувану інформацію громадянами та юридичними особами направлена у встановлений законодавством термін.

В Івано-Франківській митниці ДФС забезпечено розміщення інформації на суб-сайті територіальних органів в Івано-Франківській області Порядок складання, подання запиту на інформацію до митниці відповідно до вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації», примірна форма подання запиту.

До уваги запитувачів.

 1. Запит на отримання публічної інформації має відповідати вимогам статтей 1 та 19 Закону України „Про доступ до публічної інформації ”.

2. Згідно із частиною другою статті 2 Закону України „Про доступ до публічної інформації ” цей Закон не поширюється на відносини у сфері звернень громадян, які регулюються спеціальним законом, а саме Законом України „Про звернення громадян ”.

3. Листи, які за змістом є зверненнями громадян (пропозиції, заяви, скарги тощо) мають бути оформлені з дотриманням вимог Закону України „Про звернення громадян ”.