Територіальні органи ДФС
в Івано-Франківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Звіт про надходження до Івано-Франківської митниці ДФС запитів на отримання інформації станом на 01.05. 2017 року

10.05.2017

Своїм правом  з реалізації норм Закону України «Про доступ до публічної інформації» протягом січня-квітня 2017 року до  Івано-Франківської митниці ДФС скористався один громадянин, запит якого надійшов поштою. Три запити на інформацію надійшли електронною поштою від юридичних осіб. 

Відповіді на запитувану інформацію громадянину та юридичним особам направлена у встановлений законодавством термін, прохання запитувачів задоволено.

Івано-Франківською митницею ДФС забезпечено розміщення інформації на суб-сайті територіальних органів в Івано-Франківській області Порядку складання, подання запиту на інформацію до митниці відповідно до вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» та примірної форми подання запиту.

До уваги запитувачів.

 1. Запит на отримання публічної інформації має відповідати вимогам статтей 1 та 19 Закону України „Про доступ до публічної інформації ”.

2. Згідно із частиною другою статті 2 Закону України „Про доступ до публічної інформації” цей Закон не поширюється на відносини у сфері звернень громадян, які регулюються спеціальним законом, а саме Законом України „Про звернення громадян”.

3. Листи, які за змістом є зверненнями громадян (пропозиції, заяви, скарги тощо) мають бути оформлені з дотриманням вимог Закону України „Про звернення громадян”.