Територіальні органи ДФС
в Івано-Франківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Звернення Громадської ради при ГУ Міндоходів в області до платників податків і громадськості

24.12.2013

ЗВЕРНЕННЯ

до платників податків і громадськості області

У відповідності з протоколом засідання № 1 від 09.07.2013 року сформовано Громадську раду   при  Головному  управлінні  Міндоходів  в  Івано-Франківській області.

Положенням про Громадську раду   при  Головному  управлінні  Міндоходів  в  Івано-Франківській області, схваленим  рішенням Громадської ради, протокол №2 від 02.10.2013 року, передбачено, що основними   завданнями   Громадської  ради   є:

- створення  умов  для  реалізації  громадянами  конституційного  права   на   участь   в   управлінні   державними  справами;

- здійснення   громадського   контролю   за  діяльністю  територіальних   органів   Міндоходів   в   області;

-  сприяння  врахуванню  територіальними органами Міндоходів в області  громадської  думки   у   процесі  діяльності  та інші.

Із врахуванням зазначеного Громадська рада при Головному управлінні Міністерства доходів і зборів України у Івано-Франківській області звертається до платників податків і усіх громадян Івано-Франківської області із проханням  подавати до Громадської ради свої зауваження, побажання, пропозиції стосовно податкового та митного законодавства, діяльності місцевих органів податкової та митної служб області, дій чи бездіяльності посадових осіб  згаданих органів області.

Звернення платників податків та громадян області стануть предметом аналізу Громадської ради та  будуть плануватись до розгляду на засіданнях Громадської ради з наступним надсиланням рішень Громадської ради у міністерства та інші центральні органи законодавчої та виконавчої влади для внесення змін до законодавства.

На підставі звернень стосовно питань оподаткування, митної справи, діяльності податкових та митних органів можливо буде провести громадські слухання чи інші  публічні заходи для обговорення найактуальніших  питань, які турбують громадськість.

Ваші звернення надсилайте на поштову адресу:  76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 20, Громадська рада при Головному управлінні Міністерства доходів і зборів України у Івано-Франківській області або на електронну скриньку Громадської ради gromradaif@gmail.com

Голова Громадської ради              Швець З.Я.