Територіальні органи ДФС
в Івано-Франківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Зікрата Наталія Євгенівна

Заступник начальника ГУ ДФС в Івано-Франківській області Радник податкової та митної справи І-го рангу

Народилася 1976 року в м. Івано-Франківськ, Івано-Франківської області. В 1999 році закінчила Івано-Франківський Державний технічний університет нафти і газу,  інженер-економіст.

Трудову діяльність розпочала з липня 1993 року на Івано-Франківському лісокомбінаті.

В податкових органах працює з 1995 року, в т.ч. з липня 2002 року по січень 2005 рік на посаді начальника відділу податків з фізичних осіб ДПІ в м.Івано-Франківську.

З лютого 2005 року по серпень 2011 року працювала в Державній податковій адміністрації в Івано-Франківській області на посадах: завідувач контрольно-аналітичним сектором відділу організаційно-розпорядчої роботи, головний державний податковий інспектор організаційно-розпорядчого відділу.

З серпня 2011 по травень 2013 року працювала в ДПС в Івано-Франківській області на посаді начальника організаційно-розпорядчого відділу.

З травня 2013 по листопад 2014 року працювала в Головному управлінні Міндоходів в Івано-Франківській області на посадах начальника відділу організації діяльності та контролю виконання документів і начальника загального відділу адміністративно-господарського управління.

З листопада 2014 по липень 2015 року працювала в Головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області на посаді  начальника організаційно-розпорядчого відділу.  

З липня 2015 року призначена на посаду заступника начальника Головного управління ДФС в Івано-Франківській області.

тел.(0342) 771906


До списку