Територіальні органи ДФС
в Івано-Франківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Податківці надають платникам безоплатну правову допомогу

19.11.2018

Як повідомила начальник юридичного управління Головного управління ДФС в Івано-Франківській області Тетяна Бабій, Указом Президента України 2018 рік оголошено Роком реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право». Мета цього проекту – посилення захисту прав і свобод громадян та покращення надання безоплатної правової допомоги.

Працівники фіскальної служби надають платникам безоплатну первинну правову допомогу з питань, що відносяться до компетенції органу. Крім того, в рамках Всеукраїнського тижня права в період з 10 до 14 грудня п.р. заплановано проведення щоденних чергувань працівників юридичного підрозділу в громадських приймальнях Центрів обслуговування платників.

«Платники податків можуть прийти в будь-який час протягом робочого дня до податкової інспекції і отримати кваліфіковану допомогу для захисту своїх прав. Також на цей час запроваджено консультативну телефонну лінію за номерами телефонів (0342) 771861 або (0342) 779659», - зазначила Тетяна Бабій.

Як відомо, на початку грудня встановлено проведення Всеукраїнського тижня права. Тобто щороку в тиждень, що включає 10 грудня відзначається День прав людини в пам’ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.