Територіальні органи ДФС
в Івано-Франківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Платники податків мають право на безоплатну правову допомогу

07.12.2017

Як повідомила начальник юридичного управління Головного управління ДФС в Івано-Франківській області Тетяна Бабій, податківці на постійній основі надають платникам всебічну безоплатну первинну правову допомогу з питань, що відносяться до компетенції органів ДФС.

Крім того, за її словами, в рамках Всеукраїнського тижня права, який проходить з 4 по 10 грудня п. р. в робочі дні проводяться щоденні чергування працівників юридичного підрозділу в громадських приймальнях Центрів обслуговування платників.

«Платники податків можуть прийти в будь-який час протягом робочого дня до податкової інспекції і отримати кваліфіковану допомогу для захисту своїх прав. Також на цей час запроваджено консультативну телефонну лінію за номерами телефонів (0342) 771861 або (0342) 779659», - зазначила Тетяна Бабій.

Нагадаємо, Указом Президента України 2018 рік оголошено Роком реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право». Мета цього проекту – посилення захисту прав і свобод громадян та покращення надання безоплатної правової допомоги. Програма передбачає не просто правову безкоштовну допомогу в судах, а й безоплатні юридичні консультації, на які матимуть право найменш захищені верстви населення.